Laster salgsoppgave...

Aslakveien 20BRøa

Alle bilder (29)

1/29

Utvalgte bilder

Røa
Aslakveien 20B
Prisantydning
4 600 000,-
Totalpris
4 609 786,-
Felleskost/mnd
3 289,-
BRA-i
44 m2

Røakollen

Lys og lekker 2 roms leilighet fra 2023 - Sydvestvendt balkong på ca. 7 kvm - A-konto varmtvann og fyring inkl.

Velkommen til Aslakveien 20B! En lekker og moderne leilighet fra 2023 øverst i bygget. Leiligheten ligger luftig til i fjerde etasje og har en flott og solrik balkong. Videre byr leiligheten på god romfølelse med åpen stue- og kjøkkenløsning, et romslig soverom og et lekkert bad. Her bor du sentralt i grønne og barnevennlige omgivelser i et populært borettslag med gode fasiliteter. Nyt felles takterrasse og sykkelparkering med vask. Kort om: *Syd/sydvestvendt balkong på ca. 7 kvm *A-konto varmtvann og fyring inkl. *Lave felleskostnader *Bygg fra 2023, med 5 års nybyggsgaranti *Ingen TG2 *Ingen fellesgjeld eller dokumentavgift *Balansert ventilasjon *Velfungerende borettslag *Gode fasiliteter i borettslaget som felles takterrasse og vaskerom til sykkel

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
2023
Etasje:
4
Soverom:
1
Prisantydning:
4 600 000,-
Omkostninger:
9 786,-
Totalpris:
4 609 786,-
Felleskost/mnd:
3 289,-
Fellesformue:
24 143,-
Totalt BRA:
50 m2
Energimerking:
B
Heis:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

82%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (14%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (33%)
  • Jobber i hage/hus (6%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

72%