Laster salgsoppgave...

Ovenbakken 50B

Alle bilder (62)

1/62
Ovenbakken 50B
Prisantydning
10 700 000,-
Totalpris
10 968 590,-
Felleskost/mnd
5 228,-
BRA-i
160 m2

Stor 3-roms leil. over 2 etasjer | Oppussingsbehov | Fin utsikt | Vestvendt balkong | Steinsatt uteplass | Garasjeplass

Ovenbakken 50 B er en stor leilighet med stort potensial i et attraktivt og rolig område. Leiligheten ligger usjenert i høy 1. etg. og underetg. Boligen er normalt godt vedlikehold men det er behov for oppussing - her kan drømmehjemmet skapes! Leiligheten byr på bla. to soverom, to stuer - hvor den ene har et stort vindu mot syd, to bad, to WC, kjøkken og vaskerom. Opprinnelig hadde leiligheten 4 soverom! Vestvendt og solrik balkong på 11 m². Boligen har en god intern beliggenhet og enkel adkomst. Sameiet ligger stille og rolig til, omkranset av store grøntområder. Det er kun 100 meter til Østerås senter som tilbyr alt fra cafe, dagligvare, vinmonopol til legesenter og treningssenter. Gangavstand til marka, t-bane og bussholdeplass. Det medfølger en garasjeplass og to kjellerbode

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1974
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
10 700 000,-
Omkostninger:
268 590,-
Totalpris:
10 968 590,-
Felleskost/mnd:
5 228,-
Fellesformue:
46 080,-
Totalt BRA:
180 m2
Energimerking:
D

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

83%

Vil bli boende i Bærum dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (50%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (26%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bærum enn i nabobyen?

  • Mye bedre (26%)
  • Noe bedre (23%)
  • Omtrent det samme (40%)
  • Noe dårligere (4%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (6%)