Laster salgsoppgave...

Midtskogen 6Ski

Alle bilder (38)

1/38

Utvalgte bilder

Ski
Midtskogen 6
Prisantydning
6 250 000,-
Totalpris
6 407 340,-
Felleskost/mnd
4 314,-
Kommunale avg.
10 386,- per år
BRA-i
91 m2

SKI

Vestvendt 3-roms i populære Midtskogen | Heis, garasje m/lader, gode solforhold, stor balkong og flott utsyn!

Velkommen til Midtskogen 6 - en lys og moderne 3-roms leilighet med attraktiv beliggenhet i Ski. Her bor du rolig og grønt, samtidig som du har kort vei til Ski sentrum, togstasjon, butikker, servicetilbud og flotte turområder. Leiligheten ligger i 4. etasje med heisadkomst og byr på gode solforhold, flott utsyn og en romslig balkong hvor mange fine sommerkvelder kan nytes i solen. Høydepunkter: - Romslig 3-roms med mulighet for 3 soverom - Solrik og usjenerende balkong mot vest - Flott utsyn mot grøntområde - Garasjeplass med elbil-lader - Dels åpen stue-/kjøkkenløsning - Integrerte hvitevarer på kjøkken - To bad og hovedsov m/en-suite bad - Moderne fargevalg og godt lysinnslipp - Heis og balansert ventilasjon - Kort vei til Ski sentrum og kollektivtransport - Flere fine turmuligheter

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2014
Etasje:
4
Soverom:
2
Prisantydning:
6 250 000,-
Omkostninger:
157 340,-
Totalpris:
6 407 340,-
Felleskost/mnd:
4 314,-
Kommunale avgifter:
10 386,- per år
Fellesformue:
50 434,-
Totalt BRA:
97 m2

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.