Laster salgsoppgave...

Arnevigveien 66Grimstad

Alle bilder (51)

1/51

Utvalgte bilder

Grimstad
Arnevigveien 66
Prisantydning
22 000 000,-
Totalpris
22 551 380,-
Kommunale avg.
3 517,- per år
BRA-i
217 m2

Eksklusiv fritidsbolig med båtplass 6,5 mål tomt-flott utsikt-påkostede uteområder-en flott perle som må oppleves!

Velkommen til Arnevigveien 66 – en svært påkostet fritidsbolig med flott beliggenhet, gode solforhold og nydelig utsikt. Eiendommen fremstår som gjennomført og eksklusiv med høy standard, moderne tekniske løsninger og flotte opparbeidede uteområder som skaper de perfekte rammene for et komfortabelt hytteliv ved sjøen. Boligen byr på smarthusløsninger, vannbåren varme og en gjennomgående høy kvalitet i både materialvalg og utførelse. Uteområdene er pent opparbeidet med flere soner for avslapning, sosiale sammenkomster og lange sommerdager i solen. Det er også etablert opplegg til basseng for den som ønsker å videreutvikle eiendommen ytterligere. Fra eiendommen er det kort vei ned til båtplass rett nedenfor hytten, noe som gir enkel tilgang til sjøliv, bading og flotte dager på vannet.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Fritidseiendom
Byggeår:
2013
Soverom:
3
Prisantydning:
22 000 000,-
Omkostninger:
551 380,-
Totalpris:
22 551 380,-
Kommunale avgifter:
3 517,- per år
Totalt BRA:
217 m2
Tomteareal:
6 527,3 m2 (eiet)
Energimerking:
B

Visninger

Påmelding til visning senest dagen før oppført fellesvisning klokken 12