Syd-Fossum 53Bærum

Solgt

Solgt

Alle bilder (23)

1/23
Bærum
Syd-Fossum 53
Prisantydning
4 200 000,-
Felleskost/mnd
4 278,-
BRA-i
45 m2

Eiksmarka/Fossum

Innbydende og romslig 2-roms med stor, solrik terrasse | Garasje m/elbillader | Rolig og populært boligområde

Velkommen til Syd-Fossum 53 – presentert av Fridtjof Schmidt og Camilla Ringnes i Nordvik Bærum! I rolige og grønne omgivelser finner du denne sjarmerende leiligheten – et ideelt førstegangskjøp. Leiligheten ligger i 1. etasje og har en solrik terrasse på 9 m². Planløsningen er smart, med åpen stue- og kjøkkenløsning som gir en luftig og sosial atmosfære. Beliggenheten er svært attraktiv: Kun ca. 100 meter til buss, rundt 1 km til T-bane, samt gangavstand til barnehager og skoler. Her bor du med sammenhengende gang- og sykkelvei til Oslo, kort vei til marka og et bredt idrettstilbud. Leiligheten disponerer bod, felles sykkelbod og garasjeplass med elbillader i fellesanlegg. Dette er en lettstelt bolig med god standard – klar til å bli ditt nye hjem!

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1981
Etasje:
1
Soverom:
1
Prisantydning:
4 200 000,-
Omkostninger:
108 920,-
Fellesgjeld:
103 150,-
Totalpris:
4 412 070,-
Felleskost/mnd:
4 278,-
Fellesformue:
2 557,-
Totalt BRA:
49 m2
Tomteareal:
31 214 m2 (eiet)

Trivsel

83%

Vil bli boende i Bærum dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (50%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (26%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bærum enn i nabobyen?

  • Mye bedre (26%)
  • Noe bedre (23%)
  • Omtrent det samme (40%)
  • Noe dårligere (4%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (6%)