Laster salgsoppgave...

Borger Withs gate 22Sagene - Torshov

Alle bilder (37)

1/37

Utvalgte bilder

Sagene - Torshov
Borger Withs gate 22
Prisantydning
4 600 000,-
Totalpris
4 713 880,-
Felleskost/mnd
2 757,-
BRA-i
39 m2

Øvre Torshov/Sandaker

Lekker 2-R i 4. etg med flott balkong på 5m². Oppusset i 2026. Oppvarming og v.vann inkl. Heis. Skjermet beliggenhet!

Velkommen til Borger Withs gate 22! En koselig og tiltalende 2-roms leilighet i et rolig og attraktivt område på Torshov/Sandaker. Leiligheten ligger høyt og luftig til i byggets 4. etasje med store vinduer, heis og balkong. Boligen ble omgjort til en moderne to-roms i 2026, og fremstår som stilren og innbydende med oppgraderte overflater. Det er satt inn et nytt og moderne HTH-kjøkken i stuen, samt ny baderomsinnredning. Her bor du i et rolig og sentralt område med gangavstand til de fleste fasiliteter, som restauranter, kafeer, grønne parker, butikker samt et godt kollektivtilbud. Kvaliteter: - Perfekt førstegangskjøp! - Oppusset i 2026 - HTH-kjøkken - Flott balkong på ca. 5m² - Oppvarming inkludert i FK - Bad m/opplegg for vaskemaskin - Bod i u.etg - Ingen forkjøpsrett

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1961
Etasje:
4
Soverom:
1
Prisantydning:
4 600 000,-
Omkostninger:
113 880,-
Totalpris:
4 713 880,-
Felleskost/mnd:
2 757,-
Totalt BRA:
39 m2
Heis:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Meld deg på visning ved å trykke på lenken visningspåmelding.  

Trivsel

76%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

70%