Maridalsveien 221

Solgt

Solgt

Alle bilder (35)

1/35

Utvalgte bilder

Maridalsveien 221
Prisantydning
3 250 000,-
Felleskost/mnd
9 563,-
BRA-i
38 m2

Bjølsen

Lys, innbydende og arealeffektiv 2-roms - Varmtvann og internett inkl. - IN-ordning - Heis - Perfekt førstegangskjøp!

Pen, innbydende og arealeffektiv 2-roms leilighet. Leiligheten har en attraktiv beliggenhet på Bjølsen, sentralt plassert mellom Storo og Sagene. Her er det kort vei til både flotte grøntområder og gode turmuligheter langs Akerselva. Området byr på et rikt utvalg av butikker, servicetilbud og kulturtilbud, samt gode kollektivforbindelser.

  • Arealeffektiv og godt utnyttet planløsning
  • Store vindusflater
  • Overflater pusset opp i 2023 med malte vegger og slipt parkett
  • Lagringsplass i kjellerbod
  • Borettslaget har garasjeplasser som leies ut etter venteliste
  • Varmtvann og internett inkl. i felleskostnadene
  • IN-ordning
  • Ved innfrielse av andel fellesgjeld reduseres felleskostnadene til 3 235,-
  • Heis
  • Bygg fra 2006
  • Ingen dok.avgift
  • Perfekt førstegangskjøp!
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    2006
    Etasje:
    3
    Soverom:
    1
    Prisantydning:
    3 250 000,-
    Omkostninger:
    1 380,-
    Fellesgjeld:
    1 148 812,-
    Totalpris:
    4 400 192,-
    Felleskost/mnd:
    9 563,-
    Fellesformue:
    6 171,-
    Totalt BRA:
    45 m2
    Tomteareal:
    1 927 m2 (eiet)

Trivsel

    76%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
    • Venner, familie, besøk, middag (13%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (3%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%