Laster salgsoppgave...

Ulvenvegen 11HOs (Hordaland)

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

Os (Hordaland)
Ulvenvegen 11H
Prisantydning
5 890 000,-
Totalpris
6 038 630,-
Felleskost/mnd
2 139,-
Kommunale avg.
15 995,- per år
BRA-i
92 m2

16 min til Lagunen

Ny og rålekker 4-roms hjørneleilighet fra 2025 med solrik balkong på 21,2 kvm, to bad og to p-plasser m/el-lader

Særs innbydende selveierleilighet med moderne kvaliteter i et nyere felt. Boligen byr på en herlig uteplass, gode lagringsmuligheter og store vindusflater. Her kan du flytte rett inn og bo godt! Fra leiligheten er det gangavstand til skoler, barnehager, dagligvarebutikk, kjøpesenter og idrettshall.

  • Herlig balkong på 21,2 m²
  • Nyere bygg; lave bokostnader og energieffektivt bygg
  • Disponerer to parkeringsplasser med elbillader
  • Balansert ventilasjon
  • Gjennomgående svært god standard - alle bygningsdeler har fått tilstandsgrad 0/1
  • Ekstern bod på 5,1 m²
  • Pleijd smarthus styringssystem Området:
  • 4 min gange til busstopp
  • 9 min gange til Meny, 11 min til Kiwi
  • 3 min kjøring til Thon Senter Os
  • Flotte turmuligheter i området
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    2025
    Etasje:
    2
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    5 890 000,-
    Omkostninger:
    148 630,-
    Totalpris:
    6 038 630,-
    Felleskost/mnd:
    2 139,-
    Kommunale avgifter:
    15 995,- per år
    Totalt BRA:
    97 m2
    Tomteareal:
    7 692 m2 (eiet)
    Energimerking:
    C
    Veranda:
    Ja

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.