Laster salgsoppgave...

Leitetunet 4HBodø

Alle bilder (34)

1/34
Bodø
Leitetunet 4H
Prisantydning
4 790 000,-
Totalpris
4 914 472,-
Felleskost/mnd
4 427,-
Kommunale avg.
10 009,- per år
BRA-i
99 m2

Rønvik

Romslig og innbydende 4-roms toppleilighet - Attraktivt område - Garasje - Heis - Romslig balkong

Velkommen til Leitetunet 4H! En svært flott og romslig 4-roms selveierleilighet. Leiligheten ligger usjenert til i byggets toppetasje og har en gjennomgående og god planløsning. Leiligheten inneholder blant annet en romslig stue med utgang til balkong med fin utsikt og gode solforhold utover ettermiddag og kveld. Videre finner du et tilbaketrukket kjøkken, tre soverom, flislagt bad med tilhørende vaskerom samt separat toalettrom. Det er heis i bygget, og leiligheten disponerer fast garasjeplass i felles garasjeanlegg. Rolig og attraktiv beliggenhet på Reinsletta med kort vei til sentrum, kollektivtransport, butikk og flotte turmuligheter. Velkommen til en hyggelig visning!

Solforhold

Det foreligger normalt gode solforhold på eiendommen.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2008
Etasje:
4
Soverom:
3
Prisantydning:
4 790 000,-
Omkostninger:
120 910,-
Fellesgjeld:
3 562,-
Totalpris:
4 914 472,-
Felleskost/mnd:
4 427,-
Kommunale avgifter:
10 009,- per år
Fellesformue:
20 851,-
Totalt BRA:
99 m2

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

79%

Vil bli boende i Bodø dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (61%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
  • Jobber i hage/hus (8%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bodø enn i nabobyen?

  • Mye bedre (37%)
  • Noe bedre (17%)
  • Omtrent det samme (27%)
  • Noe dårligere (0%)
  • Mye dårligere (0%)
  • Vet ikke (15%)