Kjekstadveien 26Grimstad

Alle bilder (35)

1/35

Utvalgte bilder

Grimstad
Kjekstadveien 26
Prisantydning
3 790 000,-
Totalpris
3 886 130,-
Kommunale avg.
9 214,- per år
BRA-i
67 m2

Homborsund

Opplev sørlandsidyll midt imellom Grimstad og Lillesand! Sjøbod, båtfeste og offentlig vann/avløp. Kort gange til butikk

Velkommen til ekte sørlandsidyll midt imellom Grimstad og Lillesand. Her finner du de vakreste perlene i umiddelbar nærhet med kort vei til to vakre sommerbyer. -Helårshytte -Ny utv. kledning i 2024 -Ny kjøkkeninnredning i 2024 -Hytte ble betydelig oppgradert i 2004/05 -Nytt el-anlegg med automatsikringer i 2004/05 -Vinduer med glass fra 2004/05 -Ny taktekking i 2004/05 -Pipe med nytt innerrør i 2022 -VVS bereder fra 2021. -Nyere avløpsrør i plast -Offentlig vann og avløp -Bilvei til døra og gode parkeringsforhold -1/8 andel av båthus med bod og brygge -Tinglyst båtfeste medfølger. Offentlig bryggeanlegg for større båter i gangavstand fra hytta. -Gangavstand til matbutikk (Selvbetjent etter stengetid frem til kl. 23) -Ca. 15 min i bil til Grimstad og Lillesand, 34 min til Arendal

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Fritidseiendom
Byggeår:
1960
Soverom:
3
Prisantydning:
3 790 000,-
Omkostninger:
96 130,-
Totalpris:
3 886 130,-
Kommunale avgifter:
9 214,- per år
Totalt BRA:
70 m2
Tomteareal:
746,2 m2 (eiet)
Energimerking:
F
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter. Meld deg på visning ved å trykke på lenken visningspåmelding. Ved å trykke på kartet i annonsen får du enkelt tilgang til en spesifisert reiserute fra din startdestinasjon til boligen. På visningsdagen vil det bli skiltet med Nordvik Eiendomsmegling visningsskilt. Velkommen til visning!