Oppsalstubben 2BBøler

Alle bilder (26)

1/26

Utvalgte bilder

Bøler
Oppsalstubben 2B
Prisantydning
3 990 000,-
Totalpris
4 072 343,-
Felleskost/mnd
3 458,-
BRA-i
39 m2

Lys og pen toppleilighet med vestvendt balkong! Sovealkove m/vindu, fantastisk takhøyde og mye inkl. Nærhet til Marka

Nordvik Østensjø v/Celina Olsen har gleden av å presentere Oppsalstubben 2B - En lys og stilig toppleilighet med solrik balkong og svært attraktiv beliggenhet! Leiligheten ligger i et rolig og sentralt område på Oppsal med kort vei til flotte tur- og rekreasjonsmuligheter. Det er også gangavstand til buss, t-bane og dagligvare! Høydepunkter: - Pen leilighet og mye naturlig lysinnslipp - Solrik vestvendt balkong på 10m² - Sovealkove med vindu og dør - Takhøyde på opptil 3,5m - V.vann, fyring og kabel-tv/Internett inkl. - Vinduer fra 2019 - God planløsning - Lave bokostnader - Mulighet for p-plass - 2 kjellerboder Området: - Kort gange til T-bane og buss - Gangavstand til dagligvare og Oppsal senter - Nærhet til marka og fantastiske turmuligheter

Solforhold

Leiligheten har svært gode solforhold. Du har morgensol inn kjøkkenvinduet og sol på terrassen fra ca. kl. 14:00 til solnedgang midtsommers.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1956
Etasje:
5
Rom:
1
Prisantydning:
3 990 000,-
Omkostninger:
9 786,-
Fellesgjeld:
72 557,-
Totalpris:
4 072 343,-
Felleskost/mnd:
3 458,-
Totalt BRA:
44 m2
Energimerking:
F - mørkegrønn
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

79%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (45%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (34%)
  • Jobber i hage/hus (4%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

73%