Professor Dahls gate 16Majorstuen

Solgt

Solgt

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

Majorstuen
Professor Dahls gate 16
Prisantydning
4 450 000,-
Felleskost/mnd
3 317,-
BRA-i
31 m2

Uranienborg

Skjermet og svært hyggelig 2r - Heis og felles terrasse - Vender m/bakgård - Ingen dokavgift - Varmtvann inkl-Parkering*

Skjermet og svært hyggelig 2r m/etterspurt beliggenhet på Uranienborg m/alt du trenger et steinkast unna. Leiligheten ligger i byggets 2. etg m/heis og vender i sin helhet mot rolig bakgård. Meget god planløsning m/naturlige soner gjør leiligheten lett å møblere. Store vindusflater skaper en lys og luftig atmosfære. Leiligheten fremstår som pen etter oppussing i perioden 2020-25; det kan bl. a. nevnes nytt kjøkken og nymalte overflater i 2020+ny kjøkkenbenk/vask samt noen nymalte overflater i 2023/25. Beboerne har tilgang til hyggelig terrasse i bakgården, som er perfekt for late sommerdager. Aksjelaget har også noen parkeringsplasser til utleie (pt. ledig). Høydepunkter: Flott 2r To boder Ingen dok.avgift God planløsning Rolig mot bakgård Parkeringsmulighet Varmtvann+internett inkl

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Aksjeleilighet
Byggeår:
1937
Etasje:
2
Soverom:
1
Prisantydning:
4 450 000,-
Omkostninger:
5 653,-
Fellesgjeld:
20 890,-
Totalpris:
4 476 543,-
Felleskost/mnd:
3 317,-
Fellesformue:
7 141,-
Totalt BRA:
40 m2
Tomteareal:
868,1 m2 (eiet)

Trivsel

89%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (2%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

64%