Turbinveien 5Gamle Oslo

Solgt

Solgt

Alle bilder (22)

1/22

Utvalgte bilder

Gamle Oslo
Turbinveien 5
Prisantydning
3 550 000,-
Felleskost/mnd
10 993,-
BRA-i
54 m2

Kværnerbyen

Attraktiv og moderne 2R fra 2009 - Sydvestvendt balkong 7 kvm - A-konto VV/fyring/strøm - Heis - Garasje* - IN-ordning

Henrik Carlyle v/ Nordvik har gleden av å presentere Turbinveien 5! En innbydende og moderne 2-roms andelsleilighet med sentral og attraktiv beliggenhet i Kværnerbyen. Leiligheten har en god planløsning og består av en innbydende entré, hyggelig stue med åpen kjøkkenløsning, romslig soverom, praktisk kontor og flislagt baderom. Høydepunkter: - Moderne bygg fra 2009 - Sydvestvendt balkong på ca. 7 kvm med gode solforhold - A-konto varmtvann, fyring og strøm, samt TV/internett er inkludert - Heis i bygget - Svært lavt strømforbruk, 1 242 kWh i 2025 - Mulighet for kjøp/leie av garasjeplass ved ledighet* - IN-ordning (Nye FK ved innfrielse kr. 4 849,-) - Godt med lagringsplass i kjellerbod på ca. 5 kvm - Umiddelbar nærhet til kollektivtransport, dagligvarehandel og servicetilbud

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
2009
Etasje:
5
Soverom:
1
Prisantydning:
3 550 000,-
Omkostninger:
9 786,-
Fellesgjeld:
1 312 994,-
Totalpris:
4 872 780,-
Felleskost/mnd:
10 993,-
Fellesformue:
36 104,-
Totalt BRA:
59 m2
Tomteareal:
4 040,4 m2 (eiet)

Trivsel

79%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (31%)
  • Venner, familie, besøk, middag (16%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (47%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

73%