Laster salgsoppgave...

Skiftesvikvegen 47Askøy

Solgt

Solgt

Alle bilder (41)

1/41

Utvalgte bilder

Askøy
Skiftesvikvegen 47
Prisantydning
3 500 000,-
Kommunale avg.
20 850,- per år
BRA-i
114 m2

Skiftesvik

Klassisk halvpart av tomannsbolig med 48m² terraseareal mot skog, med gode solforhold! Parkering og elbil-lader.

En flott halvpart av tomannsbolig i rolige og naturskjønne omgivelser, godt skjermet for sjenerende innsyn. Her bor du tilbaketrukket men likevel sentralt, med kort vei til skoler, barnehager og servicetilbud.

  • 35m² markterrasse med videre tilkomst til hage, samt 13m² balkong med gode solforhold midtsommers
  • Varmekabler i hele 1. etasje samt varmepumpe
  • Praktisk og familievennlig planløsning med 3 soverom og separat vaskerom
  • Parkering på felles tomt med elbil-lader
  • Gangavstand/kort kjøreavstand til flere barnehager og skoler
  • 5 min gange til busstopp m/3 ulike linjer
  • 3 min kjøring til Rema 1000, 4 min til Spar
  • Nærhet til nydelige turmuligheter og havnen i Strusshamn 2. etg: stue og kjøkken 1. etg: vindfang, hall, 3 soverom, bad, vaskerom og bod
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Tomannsbolig
    Byggeår:
    2008
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    3 500 000,-
    Omkostninger:
    88 880,-
    Totalpris:
    3 588 880,-
    Kommunale avgifter:
    20 850,- per år
    Totalt BRA:
    120 m2
    Tomteareal:
    1 334 m2 (eiet)