Laster salgsoppgave...

Tjeldberget 13Bodø

Alle bilder (47)

1/47
Bodø
Tjeldberget 13
Prisantydning
2 950 000,-
Totalpris
3 497 647,-
Felleskost/mnd
9 126,-
BRA-i
75 m2

Rønvik

Luftig og gjennomgående 3-roms leilighet. Garasjeplass. Heis. Sentralt. For de over 50+. Felleskostnader inkl. mye!

Velkommen til en luftig 3-roms endeleilighet i attraktive Fagerenga Borettslag i Nedre Rønvik. Gjennomgående leilighet med en god planløsning som inneholder: Egen inngangsdør, entre, hall, stort flislagt bad, to romslige soverom, bod, luftig stue og kjøkken.Tidløst og fint kjøkken og en stue med gode møbleringsmuligheter. Fra stue er det utgang til en takoverbygget veranda -og en ekstra platting med fine solforhold. Gode lagringsmuligheter i flere skap og to boder. -Rolig nabolag med et trivelig bomiljø, for deg over 50 år. -Fellesstue for arrangementer og gjesteleilighet. -Treningsrom og hobbyrom m.m i brl. -Felleskostnadene inkluderer det meste. -Garasjeplass og heis. -Ingen TG3 i tilstandsrapport. -Kun 2,5km til Bodø sentrum. -Svært kort gange til dagligvarebutikker og mer. Vi ses!

Solforhold

Fine solforhold på balkong fra morgen til tidlig ettermiddag.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
2002
Etasje:
1
Soverom:
2
Prisantydning:
2 950 000,-
Omkostninger:
1 380,-
Fellesgjeld:
546 267,-
Totalpris:
3 497 647,-
Felleskost/mnd:
9 126,-
Fellesformue:
85 325,-
Totalt BRA:
80 m2

Trivsel

79%

Vil bli boende i Bodø dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (61%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
  • Jobber i hage/hus (8%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bodø enn i nabobyen?

  • Mye bedre (37%)
  • Noe bedre (17%)
  • Omtrent det samme (27%)
  • Noe dårligere (0%)
  • Mye dårligere (0%)
  • Vet ikke (15%)