Treschows gate 15ASagene - Torshov

Solgt

Solgt

Alle bilder (36)

1/36

Utvalgte bilder

Sagene - Torshov
Treschows gate 15A
Prisantydning
7 000 000,-
Felleskost/mnd
5 158,-
BRA-i
78 m2

Lys og innbydene 4-roms med attraktiv beliggenhet | Stilrent kjøkken | God og moderne planløsning | Rolig borettslag

Jonas Dahlén har gleden av å presentere Treschows gate 15A! En lys og gjennomført leilighet med god planløsning og moderne uttrykk, beliggende attraktivt til på Sagene. Leiligheten byr på store vindusflater og romslig kjøkken og stue med god plass til både spise- og sofagruppe. Stilrent kjøkken med gode arbeidsflater og integrerte hvitevarer. Tre soverom gir fleksible bruksmuligheter – perfekt for familie, hjemmekontor eller utleie. Leiligheten fremstår som svært innbydende med lyse overflater, pene gulv og en helhetlig fargepalett. Sentral beliggenhet med nærhet til kollektivtransport, parker, kaféer og butikker. En attraktiv bolig med det lille ekstra. Tre gode soverom Mye lagringsplass i boder Rolig og etablert borettslag Sentral og attraktiv beliggenhet Velkommen!

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1939
Etasje:
1
Soverom:
3
Prisantydning:
7 000 000,-
Omkostninger:
9 786,-
Fellesgjeld:
134 503,-
Totalpris:
7 144 289,-
Felleskost/mnd:
5 158,-
Totalt BRA:
89 m2
Tomteareal:
5 189 m2 (eiet)

Trivsel

76%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

70%