4626-34/495/0/0

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

4626-34/495/0/0
Prisantydning
1 890 000,-
Totalpris
1 938 340,-
BRA-i
62 m2

Bildøy

Vestlandsidyll 20 min fra Bergen sentrum. Sjeldent naust m/attraktiv endebeliggenhet. Kjøreadkomst & felles flytebrygge

Drømmer du om lange, herlige sommerdager i magisk sjøidyll? I kort gangavstand fra Sotra Kystby finner du et endenaust i første rekke mot sjø, med idyllisk utsikt og solrik beliggenhet. Et perfekt sted for både store og små å nyte fine vår- og sommerdager. Sentral, men fredelig beliggenhet.

  • Betongkai og felles flytebrygge
  • Enkel kjøreadkomst
  • Flott opparbeidet tomt med solrik uteplass
  • Ta et forfriskende bad rett fra egen kai Eksisterende bruk og innredning av naustet m/bla. kjøkken, isolasjon og varmepumpe er ikke i samsvar med gjeldende bestemmelser i kommuneplan, godkjente tegninger og byggets godkjente formål. Kjøper overtar videre ansvar og risiko for eventuelle krav fra kommunen om retting, fjerning av innredning eller tilbakeføring.
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Båthus/naust
    Byggeår:
    2007
    Prisantydning:
    1 890 000,-
    Omkostninger:
    48 340,-
    Totalpris:
    1 938 340,-
    Totalt BRA:
    62 m2
    Tomteareal:
    120 m2 (eiet)
    Energimerking:
    C

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter. Meld deg på visning ved å trykke på lenken visningspåmelding.