Laster salgsoppgave...

Herslebs gate 4BGamle Oslo

Solgt

Solgt

Alle bilder (30)

1/30

Utvalgte bilder

Gamle Oslo
Herslebs gate 4B
Prisantydning
5 490 000,-
Felleskost/mnd
7 073,-
BRA-i
51 m2

Grünerløkka

Svært gjennomført 3-roms, oppusset i 2025 i klassisk bygård | Biopeis, smarthus, nært kollektivt, takhøyde opptil 2,92m.

Filippa Myhrberg v/ Nordvik avd. Frogner har gleden av å presentere Herslebs gate 4 B - En lys og gjennomført 3-roms andel, betydelig oppgradert i 2025. Beliggende i byggets 2. etasje, med klassiske kvalitéter bl.a god takhøyde og pent naturlig lys fra de store vindusflatene. Det er lagt stor vekt på å skape smarte løsninger og en lun atmosfære, som kombineres med flotte materialvalg i en tidsriktig, harmonisk fargepalett. Høydepunkter:

  • Biopeis
  • 1 kjellerbod
  • Nytt elektrisk anlegg
  • 1 bad + 1 nytt wc-rom
  • Appstyrt Plejd belysning
  • Hvitoljet 3-stavs parkett
  • HTH-kjøkken og hvitevarer fra 2025
  • Direkte adkomst til kollektiv transport
  • 2 sov, hvorav ett vendt mot bakgård Ved benyttelse av IN-ordn. på lån 1 vil felleskostnad bli redusert ned til kr 5.110,-
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    1895
    Etasje:
    2
    Soverom:
    2
    Prisantydning:
    5 490 000,-
    Omkostninger:
    1 380,-
    Fellesgjeld:
    286 000,-
    Totalpris:
    5 777 380,-
    Felleskost/mnd:
    7 073,-
    Totalt BRA:
    56 m2
    Tomteareal:
    647 m2 (eiet)

Trivsel

    82%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
    • Venner, familie, besøk, middag (19%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (4%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    57%