Kalkveien 7Nedre Eiker

Alle bilder (50)

1/50

Utvalgte bilder

Nedre Eiker
Kalkveien 7
Prisantydning
4 850 000,-
Totalpris
4 972 340,-
Kommunale avg.
5 201,- per år
BRA-i
239 m2

Åsen/Mjøndalen

Enebolig m/dobbel garasje beliggende i landlige omgivelser - 4 soverom - Kjøkken fra 2024 / Bad fra 2021

Velkommen til Kalkveien 7! Dette er en oppgradert enebolig beliggende i et landlig og familievennlig boområde i Åsen i Mjøndalen. Eiendommens høydepunkter: - 4 soverom - Lekkert kjøkken fra 2024 - Oppgradert overflater i stue/spisestue og kjøkken - Sjarmerende teglsteinsvegg og peis - 2 bad hvorav det ene badet er nytt i 2021 - Dobbel garasje m/bod og stor gårdsplass - Stor hage og solrik terrasse - Stille og rolig nabolag perfekt for familier - Landlig beliggenhet, men med kort vei til sentrum og bussholdeplass - Nærhet til marka med flotte turmuligheter hele året

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Enebolig
Byggeår:
1954
Soverom:
4
Prisantydning:
4 850 000,-
Omkostninger:
122 340,-
Totalpris:
4 972 340,-
Kommunale avgifter:
5 201,- per år
Totalt BRA:
287 m2
Tomteareal:
1 168,1 m2 (eiet)
Energimerking:
G
Garasje:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

86%

Vil bli boende i Drammen dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (33%)
  • Venner, familie, besøk, middag (11%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (43%)
  • Jobber i hage/hus (5%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

75%

Bedre å bo i Drammen enn i nabobyen?

  • Mye bedre (23%)
  • Noe bedre (13%)
  • Omtrent det samme (41%)
  • Noe dårligere (7%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (14%)