Laster salgsoppgave...

Åsenhagen 7DSkedsmo

Solgt

Solgt

Alle bilder (22)

1/22

Utvalgte bilder

Skedsmo
Åsenhagen 7D
Prisantydning
2 600 000,-
Felleskost/mnd
6 786,-
BRA-i
52 m2

Skedsmokorset

Lys 2-roms endeleilighet i 3. etasje med vestvendt balkong | Varmtvann & fyring inkl. | Kort vei til buss og kjøpesenter

Velkommen til Åsenhagen 7D - Presentert av Idriss Eliassy v/Nordvik Bolig! En lys og pen endeleilighet i 3. etasje, med en god intern beliggenhet. Boligen har en gjennomgående god planløsning med romslig stue, soverom, et pent flislagt bad fra 2012 og et funksjonelt kjøkken med god spiseplass. Fra stuen er det utgang til en vestvendt balkong på ca. 6 m² med markise, hvor du kan nyte solen utover ettermiddagen og kvelden. Leiligheten disponerer bod på ca. 7 m² og for deg med bil er det mulig å leie parkeringsplass direkte gjennom borettslaget. A-konto varmtvann og fyring er inkludert i felleskostnadene. Her bor du i et rolig og etablert område, med umiddelbar nærhet til flotte turområder, kollektivtransport og alle hverdagens nødvendigheter på Skedsmo senter.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1970
Etasje:
3
Soverom:
1
Prisantydning:
2 600 000,-
Omkostninger:
9 786,-
Fellesgjeld:
428 220,-
Totalpris:
3 038 006,-
Felleskost/mnd:
6 786,-
Fellesformue:
138 382,-
Totalt BRA:
59 m2
Tomteareal:
32 558,6 m2 (eiet)

Trivsel

85%

Vil bli boende i Lillestrøm dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
  • Venner, familie, besøk, middag (12%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
  • Jobber i hage/hus (15%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

79%

Bedre å bo i Lillestrøm enn i nabobyen?

  • Mye bedre (14%)
  • Noe bedre (21%)
  • Omtrent det samme (42%)
  • Noe dårligere (8%)
  • Mye dårligere (3%)
  • Vet ikke (11%)