Laster salgsoppgave...

Bassengveien 31Moss

Alle bilder (35)

1/35

Utvalgte bilder

Moss
Bassengveien 31
Prisantydning
5 200 000,-
Totalpris
5 345 140,-
Felleskost/mnd
4 775,-
Kommunale avg.
3 524,- per år
BRA-i
131 m2

Varden, Jeløy

Lys og romslig selveier endeleilighet o/2 plan - Veranda, balkong og garasje - Nærhet til bhg, skole og fine turområder

Velkommen til Bassengveien 31!

  • Flott og sentral beliggenhet "på toppen" av Jeløya.
  • Fin planløsning over to plan m/2 sov, 2 stuer og 2 bad.
  • Mulighet flere soverom i 2.etasje.
  • Selveierleilighet med generell standard fra byggeår i 1996.
  • Veranda på 14 kvm og balkong på 4 kvm.
  • Separat garasje i felles garasjerekke og bod på 5 kvm.
  • Kort vei til fine turområder!
  • 4 min. gange til barnehage og 8 min. til skole.
  • Eiendommen ligger i et rolig og veletablert nabolag på populære Varden, like ved sjøen og rekreasjonsområder i natur og friluft. Fra boligen er det 500 meter til dagligvare, samt et godt utvalg barnehager og skoler innenfor 5-15 min. gange. Ikke minst er det meste vakre Jeløya har å by på i gå-, sykkel- eller kort kjøreavstand!

    Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    1996
    Etasje:
    2
    Soverom:
    2
    Prisantydning:
    5 200 000,-
    Omkostninger:
    131 410,-
    Fellesgjeld:
    13 730,-
    Totalpris:
    5 345 140,-
    Felleskost/mnd:
    4 775,-
    Kommunale avgifter:
    3 524,- per år
    Fellesformue:
    39 084,-
    Totalt BRA:
    153 m2

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Meld deg på i god tid før visning ved å trykke på lenken visningspåmelding. Passer ikke tidspunktet, kontakt megler for å avtale til tid til privatvisning. NB! Dersom det ikke er noen påmeldte, vil ikke megler være til stede og visning utgår.

Trivsel

    89%

    Vil bli boende i Moss dersom de skulle flyttet.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (42%)
    • Venner, familie, besøk, middag (9%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
    • Jobber i hage/hus (15%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%