Ellesvikveien 22Hitra

Alle bilder (36)

1/36

Utvalgte bilder

Hitra
Ellesvikveien 22
Prisantydning
2 890 000,-
Totalpris
2 963 340,-
Kommunale avg.
8 303,- per år
BRA-i
118 m2

Selvåg/Knarrlagsund

Særdeles flott fritidseiendom med attraktiv og sjønær beliggenhet. 118m² BRA-i og terrasser på 210m². Båtplass & sjøbod.

Velkommen til en fantastisk hytteeiendom med usjenert og attraktiv beliggenhet i sjønære omgivelser! Eiendommen byr på egen båtplass og båthus, som gir enkel tilgang til sjøliv, bading og båtturer. Hytten har en innholdsrik planløsning med flere soverom og gode oppholdsrom, i tillegg til et fantastisk terrasseareal på over 200kvm rundt hytta og på eiendommen. Som et ekstra høydepunkt har eiendommen en unik kunstgressbane som skaper flotte aktivitetsmuligheter for både store og små. En sjelden fritidseiendom med svært gode kvaliteter og flotte rekreasjonsmuligheter året rundt. Kvaliteter: - Usjenert og attraktiv beliggenhet - Nydelige solforhold gjennom dagen - Gode parkeringsmuligheter - Enkel adkomst, vann, strøm og septik - Båtplass i marina og sjøbod - Hems/loftstue og balkong

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Fritidseiendom
Byggeår:
1982
Etasje:
2
Soverom:
3
Prisantydning:
2 890 000,-
Omkostninger:
73 340,-
Totalpris:
2 963 340,-
Kommunale avgifter:
8 303,- per år
Totalt BRA:
118 m2
Tomteareal:
1 590,9 m2 (eiet)
Energimerking:
D

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter. Meld deg på visning ved å trykke på lenken visningspåmelding.