Kulpeveien 37Moss

Alle bilder (34)

1/34

Utvalgte bilder

Moss
Kulpeveien 37
Prisantydning
6 900 000,-
Totalpris
7 073 880,-
Felleskost/mnd
4 884,-
BRA-i
87 m2

Sjøhagen Brygge

Strøken selveier fra 2023 m/fantastisk takhøyde - 2 bad og 3 sov - Parkering - Balkong, felles takterrasse og brygge

Velkommen til Kulpeveien 37!

  • Strøken 4-roms selveier fra 2023
  • 400m til togstasjon, 32 minutter med tog til Oslo S
  • God planløsning med rom for familien
  • Moderne kvalitetsmaterialer og generøs takhøyde
  • Gjennomgående vannbåren gulvvarme
  • Balkong på 19 kvm, fransk balkong og felles takterrasse
  • Parkering i garasjeanlegg og boder
  • Noen få skritt til morgen- og kveldsbadet!
  • Nybyggaranti frem til 2028!
  • Beliggenheten er landlig og fredelig langs Mossesundet i Oslofjorden, midt mellom Son og Moss. Det er flotte fellesområder som den karakteristiske brygga helt ned i vannkanten og en solrik takterrasse med flott fjordutsikt. Området ligger sentralt til E6, tog, buss, barnehage og butikk - for en enkel hverdag i idylliske omgivelser.

    Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    2023
    Etasje:
    3
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    6 900 000,-
    Omkostninger:
    173 880,-
    Totalpris:
    7 073 880,-
    Felleskost/mnd:
    4 884,-
    Fellesformue:
    57 838,-
    Totalt BRA:
    92 m2

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    89%

    Vil bli boende i Moss dersom de skulle flyttet.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (42%)
    • Venner, familie, besøk, middag (9%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (30%)
    • Jobber i hage/hus (15%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%

Bedre å bo i Moss enn i nabobyen?

    • Mye bedre (15%)
    • Noe bedre (18%)
    • Omtrent det samme (45%)
    • Noe dårligere (7%)
    • Mye dårligere (4%)