Laster salgsoppgave...

Føreidsgate 18Grimstad

Alle bilder (43)

1/43
Grimstad
Føreidsgate 18
Prisantydning
6 500 000,-
Totalpris
6 663 880,-
Kommunale avg.
13 570,- per år
BRA-i
182 m2

Enebolig i Grimstad sentrum på solrik tomt- integrert garasje - idyllisk skjermet hage - kort vei til absolutt alt

Velkommen til Føreidsgate 18 en innholdsrik enebolig med attraktiv beliggenhet midt i hjertet av Grimstad. Her bor man med den perfekte kombinasjonen av ekte sørlandsidyll, skjermede uteområder og gangavstand til absolutt alt byen har å by på. Eiendommen har en lun og privat hage for avslapning og hyggelige sammenkomster. Integrert garasje gjør hverdagen enkel og praktisk, samtidig som beliggenheten gir kort gangavstand til barnehager, skoler, fagskole og universitet. Boligen tilbyr god plass og fleksible løsninger for både familier og par, med få minutters gange til caféer, restauranter, butikker og byliv. I tillegg er det kort vei til sjøen, flotte badeplasser og turområder.

  • Kort vei til UiA/Fagskolen
  • Integrert garasje
  • Turområder rett i nærheten
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Enebolig
    Byggeår:
    1940
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    6 500 000,-
    Omkostninger:
    163 880,-
    Totalpris:
    6 663 880,-
    Kommunale avgifter:
    13 570,- per år
    Totalt BRA:
    270 m2
    Tomteareal:
    587,7 m2 (eiet)
    Energimerking:
    E

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.