Cappelens gate 84

Alle bilder (56)

1/56

Utvalgte bilder

Cappelens gate 84
Prisantydning
8 490 000,-
Totalpris
8 703 630,-
Kommunale avg.
13 869,- per år
BRA-i
135 m2

Bragernes sentralt

Vesentlig påkostet sentrumsnær enebolig - Tilbaketrukket beliggenhet i blindvei - Garasje - Nydelige solrike uteområder

Velkommen til Cappelens gate 84! Dette er en delikat og flott enebolig over to plan beliggende sentralt, men stille i blindvei, på Bragernes. Boligen strekker seg over to etasjer og har delikate overflater etter en vesentlig modernisering og påkostning de siste år. Eiendommens høydepunkter: - Betydelig påkostet i 2021/2022 - Moderne glatte overflater - Meget delikat bad - Separat vaskerom - 3 soverom - Varme i alle gulv - Peis - Praktisk planøsning - Garasje med mulighet for å installere elbillader - Nydelige uteområder, pent opparbeidet Her bor du stille og tilbaketrukket, dog med nærhet til alt av byens servicefasiliteter. Kort vei til både bussholdeplass og få minutters gange til togstasjonen. Rikt med tur- og rekreasjonsområder i nærheten, både langs elva og i skogen.

Solforhold

Gode solforhold gjennom sommerhalvåret, med soloppgang fra morgen på østsiden av huset. Den sørvendte terrassen får sol fra morgen til kveld.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Enebolig
Byggeår:
1986
Soverom:
3
Prisantydning:
8 490 000,-
Omkostninger:
213 630,-
Totalpris:
8 703 630,-
Kommunale avgifter:
13 869,- per år
Totalt BRA:
156 m2
Tomteareal:
344,8 m2 (eiet)
Energimerking:
C - lysegrønn
Garasje:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

86%

Vil bli boende i Drammen dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (33%)
  • Venner, familie, besøk, middag (11%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (43%)
  • Jobber i hage/hus (5%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

75%

Bedre å bo i Drammen enn i nabobyen?

  • Mye bedre (23%)
  • Noe bedre (13%)
  • Omtrent det samme (41%)
  • Noe dårligere (7%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (14%)