Grefsenveien 21A

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

Grefsenveien 21A
Prisantydning
3 350 000,-
Totalpris
3 694 540,-
Felleskost/mnd
3 965,-
BRA-i
27 m2

SANDAKER

Arealeffektiv og lys studioleilighet vendt inn mot bakgård! Balkong - Bad 2022 - Svært sentral beliggenhet nær Nydalen!

Velkommen til Grefsenveien 21A, presentert av Sebastian Chodkowski i Nordvik Bolig! Dette er en arealeffektiv og lys studioleilighet i 3. etasje! Her er kvadratmeterne benyttet godt, og boligen rommer entré, åpen stue-/kjøkkenløsning samt bad. I tillegg er det utgang til en herlig balkong på 3 m². Leiligheten ligger i et attraktivt og meget sentralt boligområde på Sandaker, med kort vei til Nydalen. Her bor du med gangavstand til handlegater, kafeer, et variert servicetilbud og svært gode kollektivforbindelser. Verdt å merke seg:

  • Lys 1-roms selveier i 3. etg
  • Utgang til balkong på 3 m²
  • Bad oppusset i 2022
  • Disponerer kjellerbod på 2 m²
  • Nærhet til parker og shopping
  • Sentral beliggenhet m/gode kollektivtilbud
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    1936
    Etasje:
    3
    Rom:
    1
    Prisantydning:
    3 350 000,-
    Omkostninger:
    91 450,-
    Fellesgjeld:
    253 090,-
    Totalpris:
    3 694 540,-
    Felleskost/mnd:
    3 965,-
    Fellesformue:
    8 590,-
    Totalt BRA:
    29 m2
    Veranda:
    Ja

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    76%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
    • Venner, familie, besøk, middag (13%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (3%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%