Laster salgsoppgave...

Tomt Håvundvegen- BreidablikkPorsgrunn

Alle bilder (14)

1/14
Porsgrunn
Tomt Håvundvegen- Breidablikk
Tomteareal
778,5 m2 (eiet)
Prisantydning
1 950 000,-
Totalpris
2 000 100,-

PORSGRUNN - BREIDABLIKK

En sjelden mulighet på Breidablikk! Flott og høytliggende tomt på 778m² med fantastiske sol- og utsiktsforhold. Blindvei

Denne nydelige tomten har en fantastisk beliggenhet på Breidablikk, i ett av Porsgrunns mest etterspurte villastrøk. Her får man panoramautsikt fra Frierfjorden i syd til vakre Lifjell i nordvest og nydelige solforhold fra tidlig morgen til sen kveld. Tomten ligger sentralt til med gangavstand til skoler, barnehager, Porsgrunn sentrum, Osebro-strøket med kafeer, restauranter, gallerier og Ælvespeilet samt byens sentrale forretningsgate og elvepromenaden. Hovengasenteret ligger i umiddelbar nærhet med diverse butikker og tjenester. Det er flere flotte turområder rett utenfor døren i Borgemarka og på Kjølnesområdet. Tomten ligger høyt og fritt med skrånende terreng mot vest. En sjelden mulighet i dette området som må oppleves!

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Tomt
Prisantydning:
1 950 000,-
Omkostninger:
50 100,-
Totalpris:
2 000 100,-
Tomteareal:
778,5 m2 (eiet)

Trivsel

85%

Vil bli boende i Porsgrunn dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (36%)
  • Venner, familie, besøk, middag (12%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (34%)
  • Jobber i hage/hus (9%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

81%

Bedre å bo i Porsgrunn enn i nabobyen?

  • Mye bedre (36%)
  • Noe bedre (27%)
  • Omtrent det samme (28%)
  • Noe dårligere (4%)
  • Mye dårligere (0%)
  • Vet ikke (5%)