Laster salgsoppgave...

Nedre Rælingsveg 387 og 389Rælingen

Alle bilder (3)

1/3

Utvalgte bilder

Rælingen
Nedre Rælingsveg 387 og 389
Tomteareal
4 205,4 m2 (eiet)
Prisantydning
1 950 000,-
Totalpris
2 000 130,-

Fjerdingby

To attraktive tomter med samlet areal på 4 205,4 m² ved veletablert boligområde på Fjerdingby. Ubebygget + fritidsbolig

Velkommen til Nedre Rælingsveg 387 og 389 - Presentert av Eskil Tyskeberget i Nordvik Bolig! Eiendommen består av to matrikkelenheter: Ubebygget tomt med gnr. 98, bnr. 42 (Tronly) og tomt registrert med selveier fritidsbolig (hytte) med gnr. 98, bnr. 43 (Soltopp). Tomtene utgjør henholdsvis 2 691,6 m² og 1 513,8 m² som gir et samlet tomteareal på 4 205,4 m². Eiendommene er ikke tilknyttet offentlig vann- og avløpsnett. Det er ikke anlagt vei til eiendommene. Eiendommen Soltopp er bebygget med en eldre hytte som vurderes som et rent rivningsobjekt. Bygningen er derfor ikke tilstandsvurdert av takstmann. Området er et eldorado for friluftsinteresserte, med skiløyper og turstier rett utenfor døren, badeidyll i nærområdet og gangavstand til det moderne tilbudet ved Marikollen torg.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Tomt
Prisantydning:
1 950 000,-
Omkostninger:
50 130,-
Totalpris:
2 000 130,-
Tomteareal:
4 205,4 m2 (eiet)