Hagapynten 21Haugerud - Tveita

Alle bilder (56)

1/56

Utvalgte bilder

Haugerud - Tveita
Hagapynten 21
Prisantydning
4 200 000,-
Totalpris
4 209 496,-
Felleskost/mnd
2 584,-
BRA-i
54 m2

Haugerud

Lys og pen 2-roms | Solrik balkong | Nytt kjøkken og nye overflater | Innvendig bod | Lave felleskostnader |Sentrumsnært

Nordvik Østensjø har gleden av å presentere Hagapynten 21 | Velkommen til en lys og usjenert 2-roms med sentral beliggenhet. Lys og pen leilighet med skjermet intern beliggenhet og lite innsyn. Her får kjøper gleden av en romslig stue med gode møbleringsmuligheter, moderne kjøkken fra 2026, pent flislagt bad, romslig soverom og innvendig bod. Fra stuen er det utgang til solrik, innglasset balkong med utsikt mot Oslofjorden. Verdt å merke seg: - Moderne kjøkken (2026) - Nymalte flater og nytt gulv (2026) - Lyst, flislagt bad med ny innredning - Lave felleskostnader og ingen fellesgjeld - Romslig soverom - Innvendig bod - Solrik, innglasset balkong - Fantastisk utsikt - Felles bod- og sykkelbod - Lite innsyn - Marka- og sentrumsnært - Kort vei til offentlig kommunikasjon

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1972
Etasje:
4
Soverom:
1
Prisantydning:
4 200 000,-
Omkostninger:
9 496,-
Totalpris:
4 209 496,-
Felleskost/mnd:
2 584,-
Fellesformue:
16 055,-
Totalt BRA:
65 m2
Tomteareal:
13 929 m2 (eiet)
Energimerking:
E - rød
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

67%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (16%)
  • Venner, familie, besøk, middag (12%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (55%)
  • Jobber i hage/hus (10%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

63%