Laster salgsoppgave...

Colletts gate 54St.Hanshaugen - Ullevål

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

St.Hanshaugen - Ullevål
Colletts gate 54
Prisantydning
3 290 000,-
Totalpris
3 465 501,-
Felleskost/mnd
2 389,-
BRA-i
22 m2

ST.HANSHAUGEN

Lys og klassisk 1-roms leilighet m/hems vendt mot rolige omgivelser - Solrik felleshage - Heis - Perfekt førstegangskjøp

Velkommen til Colletts gate 54. En lys og klassisk 1-roms andelsleilighet med sentral, men samtidig tilbaketrukket beliggenhet på St. Hanshaugen. Leiligheten har en god planløsning, og store vindusflater, god takhøyde og lyse, moderne farger gir en luftig og behagelig atmosfære. Boligen egner seg utmerket som førstegangskjøp eller pendlerleilighet! Verdt å merke seg:

  • God takhøyde og store vindusflater
  • Praktisk hems
  • Heis
  • Klassisk og velholdt bygård
  • Fasade og tak rehabilitert i 2014
  • Solrik og nydelig felles hage
  • Inkl. 3 kvm bod
  • Lave kjøpsomkostninger
  • Mulighet for parkeringsplass etter venteliste
  • Ingen forkjøpsrett eller dok.avgift
  • Kort vei til parkliv, servicetilbud og kollektivtransport
  • En perfekt inngangsbillett til boligmarkedet
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    1918
    Rom:
    1
    Prisantydning:
    3 290 000,-
    Omkostninger:
    9 149,-
    Fellesgjeld:
    166 352,-
    Totalpris:
    3 465 501,-
    Felleskost/mnd:
    2 389,-
    Fellesformue:
    6 953,-
    Totalt BRA:
    25 m2