Fridtjof Nansens vei 5CMajorstuen

Alle bilder (51)

1/51

Utvalgte bilder

Majorstuen
Fridtjof Nansens vei 5C
Prisantydning
16 900 000,-
Totalpris
17 323 880,-
Felleskost/mnd
7 713,-
BRA-i
107 m2

Sjelden mulighet på Majorstuen (Rift)

Eksklusiv og delikat toppleilighet | Fantastisk utsikt | Vestvendt balkong | Heis | Garasje m/lading | Bygg fra 2017

Eksklusiv og delikat toppleilighet med etterspurt beliggenhet på Majorstuen/Rift. Leiligheten ligger høyt og fritt i byggets 10. etg med heis, vestvendt balkong og fantastisk utsikt. Moderne bygg fra 2017. Leiligheten fremstår som lys og luftig med takhøyde på ca. 3 meter som skaper en herlig atmosfære. Meget god planløsning hvor hver detalj er tenkt på! En perfekt kombinasjon av nybygg med klassiske detaljer og høy standard. Høydepunkter: -Solrik vestvendt balkong på 7 kvm m/spektakulær utsikt -Lekkert hovedsoverom m/walk-in og eget bad -Stor felles takterrasse m/utsikt over hele byen -Høy og påkostet standard fra 2017 -Varmtvann, fyring og internett inkl. -Garasjeplass m/lading i kjeller -Trappefri adkomst med heis -Takhøyde på hele 3 m -Gulvvarme i alle gulv -2 delikate bad -Alt TG1

Solforhold

Selger opplyser følgende om solforhold: På terrassen er det sol fra tidlig ettermiddag til solnedgang hele året. Mot øst er det morgen- og formiddagssol i sommerhalvåret.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2017
Etasje:
10
Soverom:
2
Prisantydning:
16 900 000,-
Omkostninger:
423 880,-
Totalpris:
17 323 880,-
Felleskost/mnd:
7 713,-
Fellesformue:
13 898,-
Totalt BRA:
112 m2

Visninger

Kontakt megler om oppsatt visning ikke passer - Espen: 977 01 750 // Fredrik: 408 81 458

Trivsel

89%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (2%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

64%