Meieritunet 18Østre Toten

Alle bilder (18)

1/18
Østre Toten
Meieritunet 18
Prisantydning
3 690 000,-
Totalpris
3 703 590,-
Felleskost/mnd
1 250,-
BRA-i
69 m2

Helt ny 3-roms leilighet i 2. etg. med heis- Vannbåren varme, balansert ventilasjon og carport med sportsbod.

Vi tilbyr her en helt ny leilighet i byggets 2. etasje som inneholder blant annet en åpen stue- og kjøkkenløsning for best utnyttelse av arealet. Videre får man 2 gode soverom, bad og innvendig bod. Fra stuen har man adkomst til en solrik balkong med fin utsikt. Møblert visningsleilighet i 1. etg. Ta kontakt med megler for å avtale visning om det ikke er annonsert fellesvisninger.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2025
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
3 690 000,-
Omkostninger:
13 590,-
Totalpris:
3 703 590,-
Felleskost/mnd:
1 250,-
Totalt BRA:
72 m2