Manglerudveien 1AManglerud

Alle bilder (27)

1/27

Utvalgte bilder

Manglerud
Manglerudveien 1A
Prisantydning
3 200 000,-
Totalpris
3 821 339,-
Felleskost/mnd
7 055,-
BRA-i
38 m2

Svært lys og moderne 2-roms leilighet m/solrik balkong|V.v inkl.|Peis|Gåavstand til T-bane/buss/turmuligheter|IN-ordning

Nordvik Østensjø v/Celina Olsen har gleden av å presentere Manglerudveien 1A - En lys og moderne 2-roms leilighet med solrik balkong og svært attraktiv beliggenhet! Leiligheten ligger i et rolig og sentralt område på Manglerud med kort vei til flotte tur- og rekreasjonsmuligheter. Det er også gangavstand til buss, t-bane og dagligvare! Høydepunkter: - Moderne leilighet og mye naturlig lysinnslipp - Betydelig oppgradert i 2016, b.la. overflater og kjøkken - Solrik sørvest-vendt balkong på 6m² - V.vann og kabel-tv/Internett inkl. - Vinduer 2011 - Peis - Mulighet for p-plass - 2 eksterne boder Området: - Kort gange til T-bane og buss - Flotte nyrehabiliterte uteområder - Gangavstand til dagligvare og Manglerudsenter - Østensjøvannet og Ekeberg er en kort gåtur unna

Solforhold

Balkongen har svært gode solforhold. Midtsommers får du solen ca. kl. 12:30 til solnedgang.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1947
Etasje:
3
Soverom:
1
Prisantydning:
3 200 000,-
Omkostninger:
9 592,-
Fellesgjeld:
611 747,-
Totalpris:
3 821 339,-
Felleskost/mnd:
7 055,-
Totalt BRA:
46 m2
Energimerking:
C - lysegrønn
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

79%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (45%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (34%)
  • Jobber i hage/hus (4%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

73%