Hestveien 65Meløy

Solgt

Solgt

Alle bilder (50)

1/50

Utvalgte bilder

Meløy
Hestveien 65
Prisantydning
1 790 000,-
Kommunale avg.
13 969,- per år
BRA-i
161 m2

Neverdal

Enebolig i naturskjønne omgivelser - to balkonger med gode solforhold - stor garasje - tomt på over 4 mål

Velkommen til Hestveien 65! Enebolig over flere plan med familievennlig planløsning. Boligen inneholder blant annet stue med utgang til balkong, kjøkken, bad, vaskerom og fire soverom, hvorav ett med egen stor balkong. Boligen har behov for oppgradering og gir gode muligheter for deg som ønsker å skape et hjem etter egne ønsker og behov. Eiendommen har en romslig tomt på ca. 4 181,5 m² med koselig hage, innkjørsel og en stor garasje på ca. 34 m². Tomten har svært gode solforhold fra morgen til tidlig kveld. Rolig og tilbaketrukket beliggenhet i naturskjønne omgivelser i Neverdal. Kort vei til turterreng, samt skole, barnehage og dagligvare. Velkommen til visning!

Solforhold

Det foreligger gode solforhold.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Enebolig
Byggeår:
1958
Etasje:
3
Soverom:
4
Prisantydning:
1 790 000,-
Omkostninger:
46 130,-
Totalpris:
1 836 130,-
Kommunale avgifter:
13 969,- per år
Totalt BRA:
209 m2
Tomteareal:
4 181,5 m2 (eiet)