Rugveien 17Østensjø

Alle bilder (38)

1/38

Utvalgte bilder

Østensjø
Rugveien 17
Prisantydning
6 500 000,-
Totalpris
6 667 496,-
Felleskost/mnd
5 724,-
BRA-i
78 m2

Manglerud

Rålekker og innbydende 4-roms i «GULLREKKA» | Sjelden mulighet på Manglerud | Solrik balkong | *Garasje | Sentrumsnært

Nordvik Østensjø v/Renee Løkke har gleden av å presentere Rugveien 17|En sjelden 4-roms på Manglerud. Her får du en rålekker, innbydende og gjennomgående leilighet med god intern beliggenhet i 2. etasje. Boligen har en attraktiv beliggenhet i et tilbaketrukket og rolig område med lite gjennomgangstrafikk, her får du fritt utsyn fra en usjenert og solrik balkong, samt kort vei til alt området har å by på. En sjeldent pen leilighet, grip sjansen med disse fordelene: Verdt å merke seg: - Bad og separat toalett renovert i regi av brl. i 2010 m/oppgraderinger i 2016 - 3 sov. - Omfattende oppusset 2016 - Nymalte flater (2025) - Sydvestvendt balkong - V.v, fyring, internett og TV inkl. - To boder - Mulighet for kjøp av en garasje m/EL* - Kort vei til Manglerud senter, off. transport og sentrum

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Andelsleilighet
Byggeår:
1956
Etasje:
2
Soverom:
3
Prisantydning:
6 500 000,-
Omkostninger:
9 496,-
Fellesgjeld:
158 000,-
Totalpris:
6 667 496,-
Felleskost/mnd:
5 724,-
Fellesformue:
32 612,-
Totalt BRA:
99 m2
Energimerking:
B - gul
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

79%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (45%)
  • Venner, familie, besøk, middag (13%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (34%)
  • Jobber i hage/hus (4%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

73%