Laster visningspåmelding...

Schønings gate 27Majorstuen

Alle bilder (39)

1/39

Utvalgte bilder

Majorstuen
Schønings gate 27
Prisantydning
11 450 000,-
Totalpris
11 990 799,-
Felleskost/mnd
5 757,-
BRA-i
98 m2

Majorstuen

Klassisk og lys 3-roms m/sydvestvendt balkong og peis - Stukkatur, rosett og original fiskeben - Vakker bygård

Klassisk og gjennomgående 3-roms med etterspurt beliggenhet på Majorstuen. Leiligheten har god intern beliggenhet i byggets 3. etasje med sydvestvendt og solrik balkong - et perfekt sted for late sommerdager! Vakre klassiske detaljer som stukkatur, rosetter, god takhøyde og originale fiskebensgulv kombineres med god standard etter oppussing i 2017; det kan bl. a. nevnes nytt kjøkken fra Strai, oppgradert bad (overflater) og nymalte vegger og tak. Leiligheten har svært god planløsning med stort spisekjøkken og romslig stue skilt med doble fløydører. To soverom vendt mot rolig bakgård. Delikat bad og vaskerom. Innbydende entré. Store vindusflater og generøs takhøyde skaper en herlig atmosfære. Høydepunkter: Klassisk selveier Lekker smijersovn Sydvestvendt balkong Etterspurt beliggenhet

Solforhold

Sørvendt balkong med gode solforhold

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1894
Etasje:
3
Soverom:
2
Prisantydning:
11 450 000,-
Omkostninger:
293 510,-
Fellesgjeld:
247 289,-
Totalpris:
11 990 799,-
Felleskost/mnd:
5 757,-
Fellesformue:
13 771,-
Totalt BRA:
104 m2
Energimerking:
G

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

89%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (2%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

64%