Laster visningspåmelding...

Skolegata 7

Alle bilder (57)

1/57

Utvalgte bilder

Skolegata 7
Prisantydning
11 000 000,-
Totalpris
11 276 090,-
Kommunale avg.
18 989,- per år
BRA-i
278 m2

Danvik

Klassisk murvilla med herskapelig preg og idyllisk hage - 4 soverom - Elegant bad fra 2023 - Ettertraktet nabolag!

Velkommen til Skolegata 7! Dette er en klassisk murvilla med herskapelig preg, vakre stuer og idyllisk hage, beliggende i et ettertraktet område på Danvik. Eiendommens høydepunkter: - 4 soverom - Herskapelig preg - Flotte detaljer med bredt listverk, kakkelovn og brystningspanel - Original eikeparkett i flere rom - Elegant bad renovert i 2023 - Innholdsrikt kjøkken med peis - Nytt tak og nedløpsrør i 2012 - Idyllisk hage med trær, frukt- og bærbusker - Flotte terrasser med gode solforhold - Gruset gårdsplass med gode parkeringsmuligheter Dette er en sjelden flott eiendom med sjel og karakter. Beliggenheten er perfekt for barnefamilier med umiddelbar nærhet til barnehage, skole og fritidsaktivtiteter. Det er kort vei til sentrum og marka med turmuligheter hele året.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Enebolig
Byggeår:
1924
Soverom:
4
Prisantydning:
11 000 000,-
Omkostninger:
276 090,-
Totalpris:
11 276 090,-
Kommunale avgifter:
18 989,- per år
Totalt BRA:
295 m2
Tomteareal:
1 020,9 m2 (eiet)
Energimerking:
G - oransje
Garasje:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

86%

Vil bli boende i Drammen dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (33%)
  • Venner, familie, besøk, middag (11%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (43%)
  • Jobber i hage/hus (5%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

75%

Bedre å bo i Drammen enn i nabobyen?

  • Mye bedre (23%)
  • Noe bedre (13%)
  • Omtrent det samme (41%)
  • Noe dårligere (7%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (14%)