Laster visningspåmelding...

Siebkes gate 6CGrünerløkka - Sofienberg

Alle bilder (31)

1/31

Utvalgte bilder

Grünerløkka - Sofienberg
Siebkes gate 6C
Prisantydning
4 100 000,-
Totalpris
4 229 077,-
Felleskost/mnd
3 967,-
BRA-i
33 m2

Praktisk 2-roms i klassisk bygård i populære Gråbeinkvartalet | 2,85 m takhøyde | 2 boder | IN-ordning | Varmtvann inkl.

Velkommen til Siebkes gate 6 C, en lys og arealeffektiv 2-roms andelsleilighet i et klassisk bygårdsmiljø. Boligen har en praktisk planløsning med entré, bad, stue, kjøkken og soverom, samt eksterne boder på både loft og i kjeller. Stuen har god romfølelse med romhøyde målt til ca. 2,85 meter, og boligen har flere gode kvaliteter som 3-lags vinduer fra 2019, kjøkken med vannstoppsystem og flislagt bad med opplegg for vaskemaskin. Høydepunkter:

  • Eksterne boder på loft og i kjeller
  • Stue med romhøyde målt til ca. 2,85 meter
  • Vinduer med 3-lags glass fra 2019
  • Kjøkkeninnredning fra Ikea med vannstoppsystem
  • Flislagt bad med veggmontert toalett og opplegg for vaskemaskin
  • IN-ordning på borettslagets fellesgjeld
  • Sentral beliggenhet i etablert bygårdsmiljø i Oslo
  • Solforhold

    Formiddagssol i bakgården, og utover ettermiddagen på plattingen. Iht. selger

    Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    1896
    Etasje:
    1
    Soverom:
    1
    Prisantydning:
    4 100 000,-
    Omkostninger:
    9 345,-
    Fellesgjeld:
    119 732,-
    Totalpris:
    4 229 077,-
    Felleskost/mnd:
    3 967,-
    Totalt BRA:
    39 m2

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    82%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
    • Venner, familie, besøk, middag (19%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (4%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    57%