Laster visningspåmelding...

Kirkebyveien 27Bærum

Alle bilder (15)

1/15

Utvalgte bilder

Bærum
Kirkebyveien 27
Prisantydning
4 800 000,-
Totalpris
4 921 380,-
Felleskost/mnd
1,-
BRA-i
82 m2

Lommedalens solside

Spennende mulighet - 3(4)-roms leilighet i naturskjønne omgivelser - Stille og fredelig - Parkering - Kort vei til buss

Velkommen til Kirkebyveien 27 - Dette er en flott mulighet til å sikre seg en innholdsrik og unik leilighet, beliggende i solrike og skjermede omgivelser i Lommedalen. Leiligheten har lyse oppholdsrom med flott utsikt, og en arealeffektiv og god planløsning. Kort vei til både barneskole, barnehager og buss, samt umiddelbar nærhet til marka! Fremstående kvaliteter: Lys og hyggelig 3-roms God planløsning Fritt utsyn mot Lommedalen og nærområdet Gode solforhold Barnevennlig og rolig 2 soverom m/mulighet for å lage et tredje soverom Pent flislagt bad Godt med lagringsplass i knevegg Gangavstand til skoler og barnehager Kort gangavstand vei til buss Umiddelbar nærhet til marka og fritidsaktiviteter rett utenfor døren

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1903
Etasje:
3
Soverom:
2
Prisantydning:
4 800 000,-
Omkostninger:
121 380,-
Totalpris:
4 921 380,-
Felleskost/mnd:
1,-
Totalt BRA:
82 m2
Tomteareal:
3 177,5 m2 (eiet)

Trivsel

83%

Vil bli boende i Bærum dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (50%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (26%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bærum enn i nabobyen?

  • Mye bedre (26%)
  • Noe bedre (23%)
  • Omtrent det samme (40%)
  • Noe dårligere (4%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (6%)