Laster visningspåmelding...

Portåsveien 30Nedre Eiker

Alle bilder (73)

1/73

Utvalgte bilder

Nedre Eiker
Portåsveien 30
Prisantydning
12 500 000,-
Totalpris
12 813 850,-
Kommunale avg.
21 312,- per år
BRA-i
304 m2

Portåsen/Mjøndalen

Herskapelig eiendom med påkostede kvaliteter – Unik mulighet og beliggenhet!

Velkommen til Portåsveien 30! Dette er en sjelden anledning i idylliske og landlige omgivelser i Portåsen. Her har man en unik mulighet for å sikre seg en fantastisk eiendom med betydelig påkostede kvaliteter innenfor både design og tekniske løsninger. Eiendommens høydepunkter: - Brosteinsgårdsplass med varme - Romslig garasje med innvendig adkomst - Spennende og praktisk planløsning - Fine inndelinger i ulike soner - Mulighet for å bo på en flate - Nydelige uteområder - Vannbåren varme - Gasspeis - Varmepumper - Balansert ventilasjon - Parkett og glatte overflater - Flott utsikt og gode solforhold - Rikt med tumleplass for både to- og firbeinte - Inngjerdet tomt - Påkostet interiør/hvitevarer - Nydelige turområder - 2 km til tog/handlemuligheter Må sees!

Solforhold

Eiendommen ligger fint til for nydelige solopp- og nedganger. Eiendommen har flotte solforhold gjennom hele dagen, noe mindre midt på dagen vinterstid.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Enebolig
Byggeår:
2013
Soverom:
3
Prisantydning:
12 500 000,-
Omkostninger:
313 850,-
Totalpris:
12 813 850,-
Kommunale avgifter:
21 312,- per år
Totalt BRA:
304 m2
Tomteareal:
964,6 m2 (eiet)
Energimerking:
B - gul
Garasje:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter. Meld deg på visning ved å trykke på lenken visningspåmelding. Det avholdes ikke visning uten påmelding. For avtale om privatvisning, ta kontakt med Eiendomsmegler Sondre Engelhardt Skree på tlf 90188991 eller epost s.skree@nordvikbolig.no

Trivsel

86%

Vil bli boende i Drammen dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (33%)
  • Venner, familie, besøk, middag (11%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (43%)
  • Jobber i hage/hus (5%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

75%

Bedre å bo i Drammen enn i nabobyen?