Laster salgsoppgave...

Skådalsveien 13JHolmenkollen

Alle bilder (47)

1/47

Utvalgte bilder

Holmenkollen
Skådalsveien 13J
Prisantydning
14 190 000,-
Totalpris
14 545 840,-
Felleskost/mnd
3 533,-
BRA-i
148 m2

Holmenkollen/Vettakollen

Halvpart tomannsbolig m barnevennlig beliggenhet! Garasjeplass. Hybel. Peis. Solrike uteplasser. 3/4 sov/2 bad+vaskerom

Nordvik avd. Frogner har gleden av å presentere Skådalsveien 13J - En attraktiv halvpart av tomannsbolig med svært barnevennlig beliggenhet i Vettakollen, med umiddelbar nærhet til marka, samtidig med kort gang avstand til kollektivt, barnehager, skoler og butikker.

  • Peis
  • To bad og separat vaskerom
  • Garasjeplass med lader til elbil
  • Direkte adkomst fra garasje til kjelleretasjen
  • Tre soverom, hvorav hovedsoverom har eget omkledningsrom og kontor/hems
  • Solrik, sydvestvendt markterrasse med utgang fra stue og østvendt uteplass rett uten for kjøkkenet
  • Flotte fellesarealer med sittegruppe, trampoline, sandkasser og mer
  • Kjeller med kjellerstue/soverom godkjent for varig opphold, egen inngang, kjøkken og bad/wc. Estimert utleie kr. 8.500,- pr. mnd
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Tomannsbolig
    Byggeår:
    2015
    Soverom:
    4
    Prisantydning:
    14 190 000,-
    Omkostninger:
    355 840,-
    Totalpris:
    14 545 840,-
    Felleskost/mnd:
    3 533,-
    Fellesformue:
    9 890,-
    Totalt BRA:
    148 m2
    Tomteareal:
    53,3 m2 (eiet)
    Energimerking:
    C
    Garasje:
    Ja
    Veranda:
    Ja

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    82%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
    • Venner, familie, besøk, middag (14%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (33%)
    • Jobber i hage/hus (6%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    72%