Hovinveien 37BGrünerløkka - Sofienberg

Alle bilder (47)

1/47

Utvalgte bilder

Grünerløkka - Sofienberg
Hovinveien 37B
Prisantydning
10 700 000,-
Totalpris
10 969 440,-
Felleskost/mnd
6 387,-
BRA-i
104 m2

Attraktive Marienfryd/Hasle

Lys, velholdt og stor 4-roms endeleilighet med to balkonger - Garasjeplass -Heis -Skjermet og tilbaketrukket beliggenhet

Lys, innbydende og romslig 4-roms endeleilighet med to balkonger og garasjeplass. Leiligheten har en tilbaketrukket og skjermet beliggenhet i indre gårdsrom med flotte grøntarealer, lekeplass og sittegrupper rett utenfor. Dette er et veletablert og populært boligområde på Marienfryd/Hasle med kort vei til kollektivtransport, skoler, parker og et godt utvalg av servicetilbud.

  • Solrik, sydvestvendt balkong på hele 12,4 kvm. vendt mot frodig gårdsrom
  • Hyggelig, nordøstvendt balkong på 5 kvm. med morgensol
  • Velholdt leilighet med god standard fra byggeår (2014)
  • Tre soverom og to bad
  • Parkeringsplass i felles anlegg
  • Lagringsplass i innvendig bod og kjellerbod
  • Oppvarming, varmtvann og bredbånd er inkludert i felleskostnadene
  • Balansert ventilasjon
  • Heisadkomst
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    2014
    Etasje:
    3
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    10 700 000,-
    Omkostninger:
    269 440,-
    Totalpris:
    10 969 440,-
    Felleskost/mnd:
    6 387,-
    Fellesformue:
    9 491,-
    Totalt BRA:
    109 m2

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    82%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (32%)
    • Venner, familie, besøk, middag (19%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (4%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    57%