Puttanseterveien 68Norefjell

Alle bilder (25)

1/25

Utvalgte bilder

Norefjell
Puttanseterveien 68
Prisantydning
4 900 000,-
Totalpris
5 023 880,-
Kommunale avg.
8 850,- per år
BRA-i
57 m2

PUTTANSETER/NOREFJELL

Sjarmerende hytte ved Norefjell skisenter | Fantastisk utsikt | 3 soverom | Langrennsløyper rett utenfor!

Nordvik Hyttemegling ved Bendik Blumenthal har gleden av å presentere denne koselige og sjarmerende hytta ved attraktive Putteanseter på Norefjell. Beligger usjenert til i naturskjønne omgivelser i enden av en blindvei. Hytta har en arealeffektiv løsning med blant annet 3 soverom, åpen stue/kjøkkenløsning og veranda. Velkommen til visning!

  • Peis
  • 3 soverom
  • Gode solforhold
  • Sjarmerende og rolig hyttefelt
  • Flotte turområder i området
  • Oppkjørt langrennsløype like forbi hytta (nedre djupsjøløype)
  • Sentral og attraktiv beliggenhet på Puttanseter/Norefjell m/kort vei til Noresund med dagligvarebutikk og div. butikker
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Fritidseiendom
    Byggeår:
    1974
    Etasje:
    1
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    4 900 000,-
    Omkostninger:
    123 880,-
    Totalpris:
    5 023 880,-
    Kommunale avgifter:
    8 850,- per år
    Totalt BRA:
    60 m2
    Tomteareal:
    2 023,2 m2 (eiet)