Laster visningspåmelding...

Vadmyrveien 36Bergen Vest

Alle bilder (32)

1/32

Utvalgte bilder

Bergen Vest
Vadmyrveien 36
Prisantydning
2 600 000,-
Totalpris
3 055 112,-
Felleskost/mnd
7 545,-
BRA-i
73 m2

Loddefjord

Delikat 3-roms med 8 m² innglasset balkong. Sentralvarme/varmtvann inkl. Parkeringsmulighet. 2 min gange til buss!

Nordvik Bolig v/Julie Stordalen har gleden av å presentere Vadmyrveien 36 - En innbydende 3-roms i et særs populært og veldrevet borettslag! Her får du muligheten til å bosette deg i et flott nabolag med kort vei til "alt" du skulle trenge i hverdagen.

  • Innglasset balkong på 8 m²
  • Mye inkl. i felleskostnadene, bla. varmtvann, sentralvarme og tv/internett
  • 2 eksterne boder på totalt 22 m² - praktisk for ekstra oppbevaring
  • Parkering på borettslagets tomt med tilgjengelige elbil-ladere
  • Ingen dokumentavgift - lave omkostninger ved kjøp
  • 2 min gange til busstoppet "Vestre Vadmyra" m/linje 3 og 3E
  • 2 min gange til Coop Extra Vadmyra
  • 10 min gange til Vestkanten Storsenter
  • 14 min kjøring til Bergen sentrum
  • Nærhet til flere turmuligheter
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Andelsleilighet
    Byggeår:
    1971
    Etasje:
    2
    Soverom:
    2
    Prisantydning:
    2 600 000,-
    Omkostninger:
    9 786,-
    Fellesgjeld:
    445 326,-
    Totalpris:
    3 055 112,-
    Felleskost/mnd:
    7 545,-
    Totalt BRA:
    81 m2
    Energimerking:
    E - rød
    Veranda:
    Ja

    Visninger

    Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

    89%

    Vil bli boende i Bergen dersom de skulle flyttet.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (80%)
    • Venner, familie, besøk, middag (10%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (24%)
    • Jobber i hage/hus (13%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%

Bedre å bo i Bergen enn i nabobyen?

    • Mye bedre (26%)
    • Noe bedre (19%)
    • Omtrent det samme (29%)
    • Noe dårligere (4%)
    • Mye dårligere (1%)
    • Vet ikke (20%)