Laster visningspåmelding...

Bjarne Haugens gate 7Lørenskog

Alle bilder (29)

1/29

Utvalgte bilder

Lørenskog
Bjarne Haugens gate 7
Prisantydning
5 100 000,-
Totalpris
5 228 880,-
Felleskost/mnd
6 430,-
BRA-i
76 m2

LØRENSKOG SENTRUM v/Triaden

Attraktiv og moderne 3-roms | Svært god planløsning | Garasje | V.vann, fyring inkl | 10 m² balkong | Felles takterrasse

Velkommen til Bjarne Haugens gate 7, presentert av Sebastian Chodkowski i Nordvik Bolig! Dette er en romslig og moderne 3-roms med god standard, balkong på 10m² og en meget funksjonell og romslig planløsning. Innbydende og nyere leilighet fra 2019 sentralt beliggende i Lørenskog sentrum ved Triaden Storsenter. Leiligheten ligger i 2. etasje med heisadkomst helt fra garasjeanlegg. Her har du gangavstand til alle servicetilbud du måtte trenge i hverdagen, samt kollektivtilbud med god forbindelse til Oslo sentrum. - Gjennomgående planløsning - Balkong på 10m² - Garasjeplass - Kjellerbod på 5m² og innvendig bod på 3m² - Stort hovedsoverom med egen walk-in-closet - Heis - Fjernvarme, kabel-TV, bredbånd inkl.i felleskostnader - Rema 1000 i samme bygg - Felles takterrasse

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2019
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
5 100 000,-
Omkostninger:
128 880,-
Totalpris:
5 228 880,-
Felleskost/mnd:
6 430,-
Fellesformue:
35 122,-
Totalt BRA:
81 m2

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.

Trivsel

86%

Vil bli boende i Lørenskog dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (37%)
  • Venner, familie, besøk, middag (11%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (42%)
  • Jobber i hage/hus (4%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

70%

Bedre å bo i Lørenskog enn i nabobyen?

  • Mye bedre (8%)
  • Noe bedre (23%)
  • Omtrent det samme (47%)
  • Noe dårligere (10%)
  • Mye dårligere (5%)
  • Vet ikke (6%)