Laster visningspåmelding...

Hamangskogen 85

Alle bilder (53)

1/53

Utvalgte bilder

Hamangskogen 85
Prisantydning
5 800 000,-
Totalpris
6 141 587,-
Felleskost/mnd
5 829,-
BRA-i
95 m2

SANDVIKA

Lys og tiltalende 3-roms leilighet med stor solrik terrasse - Garasjeplass - Attraktiv beliggenhet i Sandvika

Velkommen til en lys og innbydende leilighet i 1. etasje med 2 soverom, stue, kjøkken, bad og separat toalettrom. Fra stuen er det utgang til en 12 kvm terrasse med gode solforhold og egen lagringsbod. Leiligheten har også kjellerbod og parkeringsplass i felles garasje, samt oppgraderte overflater og skyvedørsgarderober. Beliggenheten er svært attraktiv – kort gangavstand til Sandvika sentrum, kollektivtransport, sjøen og flotte turmuligheter. Området er barnevennlig, rolig og trygt, med nærliggende skoler, barnehager og servicetilbud. - Lys og innbydende 3-roms med god planløsning - 2 gode soverom, bad og separat wc-rom - Stor terrasse med gode solforhold - Varmekabler på kjøkken, i gang, stue og bad, samt folievarme på gjesterom - Parkering -Kort vei til Sandvika sentrum og kollektivt

Solforhold

Leiligheten har gode solforhold med sol på verandaen fra soloppgang til ca. kl. 17 på sommerstid. På inngangssiden er det behagelig ettermiddagssol. Vinterstid har verandaen sol fra soloppgang og frem til ca. kl. 14.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1983
Etasje:
1
Soverom:
2
Prisantydning:
5 800 000,-
Omkostninger:
151 130,-
Fellesgjeld:
190 457,-
Totalpris:
6 141 587,-
Felleskost/mnd:
5 829,-
Fellesformue:
3 248,-
Totalt BRA:
100 m2

Trivsel

83%

Vil bli boende i Bærum dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (50%)
  • Venner, familie, besøk, middag (15%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (26%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

69%

Bedre å bo i Bærum enn i nabobyen?

  • Mye bedre (26%)
  • Noe bedre (23%)
  • Omtrent det samme (40%)
  • Noe dårligere (4%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (6%)