Laster visningspåmelding...

Bernhardmyra 37Hvaler

Alle bilder (41)

1/41

Utvalgte bilder

Hvaler
Bernhardmyra 37
Prisantydning
3 600 000,-
Totalpris
3 697 544,-
Felleskost/mnd
2 000,-
Kommunale avg.
17 132,- per år
BRA-i
89 m2

Asmaløy / Rød

Attraktiv 4-roms leilighet med garasje i skjærgårdsparadis. Barnevennlig område med nærhet til sjøen. Solrike uteplasser

Innbydende 4-roms selveierleilighet beliggende i 2. etasje i et attraktivt og barnevennlig område på Rød, Asmaløy. Leiligheten har en praktisk planløsning med tre soverom, lyse oppholdsrom og to solrike uteplasser med morgen- og ettermiddagssol. Lyst og tidløst kjøkken i åpen løsning mot spiseplass og stue skaper en sosial og luftig atmosfære. Asmaløy på Hvaler er et skjærgårdsparadis, med praktfulle turmuligheter! Med et nettverk av stier og strender en liten rusletur fra leiligheten, bor du midt i smørøyet, samtidig som du er 18 minutter unna Fredrikstad! I nabolaget har du nydelige badeplasser, som barnevennlige Olastranda, Listrand og Breibukta. Bernhardmyra 37 ligger i et stille og fredelig område med gangavstand til barne- og ungdomsskole, barnehage, fotballbane, butikk mm.

Solforhold

Selger opplyser: Til leiligheten er det to uteplasser. Ved inngangspartiet er det sol fra morgenen og fram til ca. kl. 13.30. Veranda med utgang fra stuen har sol fra ca. 15.30. og til ca. 21. Det er ca. 2 timer uten sol på terrassene midt på dagen.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1995
Etasje:
2
Soverom:
3
Prisantydning:
3 600 000,-
Omkostninger:
91 240,-
Fellesgjeld:
6 304,-
Totalpris:
3 697 544,-
Felleskost/mnd:
2 000,-
Kommunale avgifter:
17 132,- per år
Fellesformue:
29 049,-
Totalt BRA:
112 m2
Energimerking:
D
Garasje:
Ja
Veranda:
Ja

Visninger

Alle våre visninger har påmelding. Passer ikke tidspunktet, send megler en e-post og avtal tid for privatvisning.