Laster visningspåmelding...

Marcus Thranes gate 4HSagene - Torshov

Solgt

Solgt

Alle bilder (41)

1/41

Utvalgte bilder

Sagene - Torshov
Marcus Thranes gate 4H
Prisantydning
10 700 000,-
Felleskost/mnd
6 146,-
BRA-i
106 m2

Populære Elveparken - rett ved Akerselva

Attraktiv 4-roms med solrik balkong – Garasjeplass m/elbillader – Fyring inkl. – Ettertraktet beliggenhet ved Akerselva

Stilren, luftig og stor leilighet med en solrik balkong. Leiligheten har populær og attraktiv beliggenhet i et hyggelig boligområde mellom Grünerløkka og Torshov. Her bor du rett ved idylliske Akerselva, med kort vei til restauranter, butikker, kollektivtilbud og flere parker. En perfekt beliggenhet - med alt rett utenfor døren. Dette er en romslig 4-roms med svært god planløsning. Arealet fordeler seg på en funksjonell måte med entré, delvis åpen stue- og kjøkkenløsning, tre soverom, flislagt bad og ett toalettrom. Kort fortalt

  • Moderne Kvik-kjøkken fra 2021
  • Solrik balkong på hele 9 kvm!
  • Lagringsplass i kjellerbod
  • Garasjeplass med elbillader
  • Fjernvarme og internett inkl.
  • Moderne bygg fra 2001 med attraktive fasiliteter som heis
  • Flytt rett inn
  • Nøkkelinformasjon

    Boligtype:
    Selveierleilighet
    Byggeår:
    2001
    Etasje:
    3
    Soverom:
    3
    Prisantydning:
    10 700 000,-
    Omkostninger:
    268 880,-
    Fellesgjeld:
    30 192,-
    Totalpris:
    10 999 072,-
    Felleskost/mnd:
    6 146,-
    Fellesformue:
    12 940,-
    Totalt BRA:
    110 m2
    Tomteareal:
    6 078 m2 (eiet)

Trivsel

    76%

    Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

    Søndagsaktivitet

    • Er ute, på tur, ski, trening (43%)
    • Venner, familie, besøk, middag (13%)
    • Slapper av, ser på TV, leser (38%)
    • Jobber i hage/hus (3%)

    Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

    Vennlig og hjelpsomme naboer

    70%