Ekebergveien 19GOslo Sentrum

Solgt

Solgt

Alle bilder (22)

1/22
Oslo Sentrum
Ekebergveien 19G
Prisantydning
5 950 000,-
Felleskost/mnd
4 072,-
BRA-i
61 m2

Gamle Oslo

Rålekker 3-roms med high end standard og fantastisk utsikt - Balkong 5 m² - Endeleilighet - 2 romslige soverom

Nordvik v/ Irina Bjørnhaug har gleden av å presentere Ekebergveien 19 G- En lekker, nyoppusset endeleilighet med sentral beliggenhet ved Ekebergskrenten. Leiligheten byr på en innbydende entré med garderobeskap og helveggspeil, to romslige soverom, en lys og moderne åpen stue- og kjøkkenløsning og et stilrent og delikat bad. Her får du en innflyttingsklar bolig med gjennomgående kvalitetsmaterialer. Høydepunkter: - Sigdal kjøkken 2025 - 2 romslige soverom med praktiske garderobeløsninger - Balkong med utsikt mot fjord og by - Pipeløp i stue - mulighet for peis - Parkering* - Høy materialstandard: bl.a. 1-stavs eikeparkett - Sogner til Ekeberg skole - Nærhet til sentrum, offentlig transport, dagligvarebutikker, rekreasjonsområder m.m

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
1952
Etasje:
2
Soverom:
2
Prisantydning:
5 950 000,-
Omkostninger:
152 230,-
Fellesgjeld:
84 092,-
Totalpris:
6 186 322,-
Felleskost/mnd:
4 072,-
Totalt BRA:
64 m2
Tomteareal:
8 784 m2 (eiet)

Trivsel

79%

Vil bli boende i bydelen dersom de skulle flyttet i dag.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (31%)
  • Venner, familie, besøk, middag (16%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (47%)
  • Jobber i hage/hus (3%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

73%