Laster visningspåmelding...

Gamle Kirkevei 3 iFredrikstad

Alle bilder (48)

1/48

Utvalgte bilder

Fredrikstad
Gamle Kirkevei 3 i
Prisantydning
4 700 000,-
Totalpris
5 132 530,-
Felleskost/mnd
5 253,-
Kommunale avg.
12 754,- per år
BRA-i
119 m2

4-roms med god standard i veldrevet sameie med flotte fellesområder. Nærhet til sentrum og turområder. Solrik balkong.

Like nord for Fredrikstad sentrum finner du Gamle Kirkevei 3, i et trivelig sameie som er sentrert rundt en stor, sosial felleshage. Den fine beliggenheten i stigningen opp mot populære Falchåsen, gir kort vei til barnehage, dagligvarer, skoler, idrettsaktiviteter, og ikke minst Fredrikstadmarka med sine vakre turløyper. Leiligheten ligger i 2. etasje i en velholdt bygg med 6 leiligheter fra 2003, med parkering, elbillader og bod i kjelleren. Du følger en lun svalgang frem til inngangsdøren. I gangen åpner det seg en imponerende siktlinje gjennom stue og kjøkken, og helt ut til balkongen, som har gode solforhold og fin utsikt. Boligen preges av store vinduer og en sval åpenhet, der parketten klinger klassisk mot vekselvis lyse og mørkere veggflater. Mye er oppgradert, både inne og ute.

Nøkkelinformasjon

Boligtype:
Selveierleilighet
Byggeår:
2003
Etasje:
2
Soverom:
3
Prisantydning:
4 700 000,-
Omkostninger:
126 530,-
Fellesgjeld:
306 000,-
Totalpris:
5 132 530,-
Felleskost/mnd:
5 253,-
Kommunale avgifter:
12 754,- per år
Fellesformue:
33 000,-
Totalt BRA:
119 m2

Trivsel

94%

Vil bli boende i Fredrikstad dersom de skulle flyttet.

Søndagsaktivitet

  • Er ute, på tur, ski, trening (42%)
  • Venner, familie, besøk, middag (12%)
  • Slapper av, ser på TV, leser (37%)
  • Jobber i hage/hus (6%)

Hva er innbyggene mest stolt av i nabolaget?

Vennlig og hjelpsomme naboer

79%

Bedre å bo i Fredrikstad enn i nabobyen?

  • Mye bedre (37%)
  • Noe bedre (18%)
  • Omtrent det samme (39%)
  • Noe dårligere (3%)
  • Mye dårligere (1%)
  • Vet ikke (3%)